O nas

Poznaj nas

Poznaj nas

„Speedy Gonzales to rodzinna pizzeria w Legionowie. Dobry smak, z którego znany jest nasz dom postanowiliśmy przenieść do naszej pizzerii. Wszystkie potrawy, które przygotowujemy dla Was robimy tak jak dla siebie. Ma to odzwierciedlenie na każdym etapie przygotowania.
1. Receptury – korzystamy z tych sprawdzonych i tworzymy własne np. nasze sosy do pizzy robione są wg naszej receptury, nie lubimy gotowców
2. Produkty – dbamy o ich świeżość i dobrą jakość
3. Wykonanie – dbamy o czystość na kuchni, estetykę wykonywanych potraw i powtarzalny smak
4. Dostawa – dbamy, aby posiłki docierały do Was maksymalnie ciepłe. Dlatego Pizza przewożona jest w podgrzewanych torbach termicznych. U nas dostawca czeka na posiłek, a nie posiłek na dostawcę. 

Działamy w formule pizza na dowóz w Legionowie, Jabłonnie, Wieliszewie i Chotomowie. Według wielu naszych klientów wypiekamy najlepszą pizzę w Legionowie. Oprócz pizzy na dowóz realizujemy zamówienia na dania meksykańskie: quesadilla, burrito, tortilla oraz burgery.
Jakość naszych usług poddawana jest stałej ocenie naszych klientów. To dzięki Wam już dwukrotnie w 2020 i 2021 roku zajęliśmy pierwsze miejsce w Legionowie w kategorii lokale gastronomiczne w plebiscycie branżowym Orły Gastronomii. Amerykański portal Restaurant Guru udzielił nam w w 2021 roku swojej rekomendacji. Natomiast 1 lutego 2022 roku otrzymaliśmy certyfikat za najlepszy serwis w Legionowie. Wszystko to dzięki Waszym wysokim ocenom. DZIĘKUJEMY!
Chcemy abyście mówili, że tworzymy pizzę rzemieślniczą. Zaufaj naszym klientom i zamów najlepszą pizzę w Legionowie.